عکس‌ها و مدل‌های کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن یکی از انواع کابینت هایی هستند که در سالهای اخیر سوژه طراحی داخلی بسیاری از منازل شده اند. با توجه به اینکه دکوراسیون ما ایرانی ها نیز کم کم به سمت دکوراسیون شرقی و اسپرت که گاها جوان پسند نیز گفته میشود می رود لذا کابینت های مدرن یکی از انوان مورد توجه کابینت هستند. در کل تعریف کاملی نمی توان از کابینت مدرن داشت ولی میتوان گفت در واقع ترکیب طراحی داخلی مدرن آشپزخانه با استفاده از کابینت هایی با متریال و رنگ مدرن یک آشپزخانه مدرن بوجود می آورد.

در ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه موارد مختلفی باید مورد توجه قرار گیرد. مواردی مانند اندازه فضای آشپزخانه ، هارمونی کلی دکوراسیون خانه ، رنگ غالب دکوراسیون و … عواملی هستند که طراحان داخلی در طراحی و اجرای کابینت به آنها توجه زیادی می کنند.

از مدل های جذاب کابینت آشپزخانه مدرن می توان به روکش چرمی اشاره کرد. این چرم دقیقاً بر روی MDF  قرار گرفته است. البته باید متذکر شد که قیمت این طرح کابینتی نسبت به انزو و ممبران بسیار مقرون به صرفه است.

وقتی صحبت از دکوراسیون آشپزخانه می شود بدون شک اولین موردی که به فکرمان خطور میکند کابینت آشپزخانه است. وجود کابینت از دیرباز در آشپزخانه ها رواج داشته، البته نه با معنا و مفهوم امروزی. امروزه کابینت آشپزخانه بیشتر بخاطر تاثیر آن در دکوراسیون استفاده و انتخاب میشود و حتی شاید کابینتی داشته باشیم که خیلی کاربردی نباشد ولی از نظر کوراسیون بتواند تاثیر زیادی در چشم انداز خانه داشته باشد.

در حال حاضر پنج نوع صفحه کابینت در بازار ایران موجود است:

  1. صفحه کابینت MDF
  2. صفحه نئوپان، روکش HPL
  3. صفحه MDF، روکش ملامینه
  4. صفحه پلی وود (Poly Wood)، روکش HPL
  5. صفحه سنگ مصنوعی تمام اکریلیک (Solid Surface)

تصاویری جذاب ازمدل‌های کابینت آشپزخانه مدرن را در ادامه می بینیم:

کابینت آشپزخانه ندرن

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *