مدل کابینت آشپزخانه

مدل کابینت آشپزخانه شامل، چیدمان، نوع جنس و رنگ و بسیاری از خصوصیات دیگر در ساخت و مدل کابینت اهمیت زیادی دارد. بدلیل تنوع زیاد در مدل کابینت در بازار، قیمت‌های مختلفی هم وجود دارد. اگر دقت کرده باشید اصلی ترین و مهم ترین مکان در یک ساختمان آشپزخانه می باشد، بنابراین وجود یک مدل کابینت مناسب در آن ضروری است.

انواع مدل کابینت آشپزخانه:

 کابینت آشپزخانه فلزی:

این نوع مدل کابینت، قدیمی است که دارای ماندگاری و قیمت ارزان می باشد. چون معایب زیادی دارد استفاده از آن بسیار کم شده است.

مدل کابینت آشپزخانه

 کابینت آشپزخانه ام دی اف:

یک نوع کابینت لوکس محسوب می شود که روی قیمت ساختمان مسکونی تاثیر دارد. متریالی ساخته شده از جنس چوب می باشد.

ام دی اف

 کابینت آشپزخانه پی وی سی:

زیاد در بازار شناخته شده نیست ودر صنعت کابینت سازی جای خود را باز نکرده است. در ساخت درب کابینت پی وی سی از ام دی اف استفاده شده و این مدل کابینت رقیب جدی ای برای ام دی اف محسوب نمی شود.

مدل کابینت آشپزخانه

 مدل کابینت فلزی مدل کابینت پی وی سی مدل کابینت ام دی اف

مدل کابینت آشپزخانه ام دی اف با روکش پی وی سی:

هنگامی که می خواهیم مدل و نقش هایی را به وسیله سی ان سی روی ام دی اف بتراشیم، باید ام دی اف خام با روکش های پی وی سی توسط دستگاه پرس روکش شود.

مدل کابینت آشپزخانه با بدنه نئوپان و درب ام دی اف:

در این مدل برای پایین آوردن قیمت، بدنه کابینت را از نئوپان می سازند که این مدل پیشنهاد نمی شود. صفحات کابینت دارای رنگ ها و ضخامت های متنوعی است. صفحاتی با ضخامت ۲٫۳و ۵ سانتی متر از جنس ام دی اف با روکش اچ پی ال و هایگلاس و همچنین صفحات سنگ مصنوعی یا همان کورین با ضخامت ۵ سانتی متر در بازار وجود دارد.