معرفی طرح کابینت آشپزخانه

طرح کابینت آشپزخانه بسیار متنوع است. ما در این مقاله چند طرح کابینت آشپزخانه را معرفی میکنیم.

طرح کابینت آشپزخانه درب شیشه ای

استفاده از کابینت‌های شیشه ای باعث زیبایی فضا می‌شود ولی چون وسایل داخل کابینت در معرض دید هستند اگر دچار ریخت و پاش شوند منظره ناخوشایندی را ایجاد می‌کند، بنابراین برای رفع این مشکل میبایست از شیشه های طرح دار انتخاب کرد.

طرح کابینت آشپزخانه

طرح کابینت آشپزخانه پایه دار

اگر دوست دارید آشپزخانه ای تمیز داشته باشید، ارتفاع کابینت ها را بالا ببرید در این صورت خرده های غذا و سایر خوراکی ها و اشیا زیر کابینت ها و بین آنها ریخته نمی شود وفضای آشپزخانه علاوه بر اینکه تمیز می ماند، بازتر هم به نظر می‌رسد.

طرح کابینت آشپزخانه

طرح کابینت آشپزخانه کشویی

اگر آشپزخانه کوچکی دارید بهترین انتخاب، کابینتهای آشپزخانه سبک ژاپنی می باشد. این طرح کابینت بجای این که رو به بیرون باز شوند، بصورت کشویی رو به کنار باز می شوند و به همین خاطر فضای کمتری را در آشپزخانه می گیرند.

طرح کابینت آشپزخانه

طرح کابینت آشپزخانه بدون فلز

درکابینت های بدون فلز یاهمان کابینت چوبی، بجای استفاده از فلز، جای دستگیره برش داده می شود. این طرح کابینت هرچند خیلی ساده هستند اما طرح چوب، باعث زیبایی و شکیل شدن کابینت می شود.

طرح کابینت آشپزخانه

 

طرح کابینت آشپزخانه ساحلی

کابینت های قاب پروفیلی با لولاهای رنگی و چفت های مشکی برای آشپزخانه‌های ساحلی بسیار مناسب است. چنانچه بخواهیم فضای آشپزخانه روشن تر و باز تر به نظر برسد، بهتراست برای کفپوش آشپزخانه از تخته های بلوط استفاده شود.

طرح کابینت بر اساس مواد سازنده آن

طرح کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت های هایگلاس از جمله کابینت های سبک مدرن هستند که امروزه طرفداران بسیاری دارد. رنگ کابینت هایگلاس باعث روششن تر شدن فضای آشپزخانه می شود.

طرح کابینت آشپزخانه

طرح کابینت آشپزخانه گردویی

کابینت های گردویی نیازی به ترکیب با رنگ روشن ندارند ومی توانند به تنهایی جلوه خوبی به آشپزخانه بدهند. چنانچه بخواهیم کابینت حالت صنعتی داشه باشد از فلزات ضد رنگ در آنها استفاده می‌کنیم.

طرح کابینت آشپزخانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *