مدل کابینت جدید در سال ۲۰۱۸

مدل کابینت جدید امروزه در انواع جنس و رنگ های مختلف طراحی می شوند. برای ایجاد فضای شیک در آشپزخانه بهتر است از کابینت هایی استفاده کنید که رنگ و طرح آن ها با سایر وسایل موجود در آشپزخانه مطابقت دارد. در این مقاله چهار مدل کابینت  را با عنوان، کابینت ممبران، تمام چوب و انزوا و مدل روکش چرمی معرفی می‌کنیم.

مدل کابینت جدید ممبران:

مدل کابینت  ممبران ، همان ام دی اف است با این تفاوت که توسط دستگاه سی ان سی روی آن کار شده است و روی آن روکش پی وی سی پرس می شود. بجای روکش پی وی سی، روی درب های کابینت می توان رنگ پولیشی استفاه نمود.

مدل کابینت جدید

 کابینت تمام چوب:

کابینت چوبی محبوب ترین نوع کابینت آشپزخانه است زیرا شما می توانید چوب مورد استفاده در آشپزخانه و کابینت آشپزخانه خود را سفارشی سازی کنید.از آنجا که چوب یک محصول طبیعی است، در بافت و رنگ متفاوت است و ممکن است بسته به نوع آن در دوام هم متفاوت باشد.

مدل کابینت جدید

مدل کابینت جدید انزو:

در حالت کلی برای ساخت مدل کابینت جدید انزو، همان مراحل در ساخت کابینت ممبران انجام می‌شود. تفاوتی که درمراحل ساخت این دو مدل کابینت وجود دارد اینست که در کابینت انزو ضخامت درب‌ها بیشتر می باشد . و کابینت‌های انزو همیشه به رنگ سفید براق می‌باشد.

مدل کابینت جدید

مدل کابینت با روکش چرمی:

مدل کابینت جدید در ۲۰۱۸ کابینت با روکش چرمی را می توان نام برد . با توجه به اینکه در طرح و رنگ بندی کابینت های هایگلاس، طرح هایی مشابه با روکش چرمی به چشم می خورد.

مدل کابینت جدید

بدلیل اینکه در مدل کابینت جدید با روکش چرمی، برخلاف مدل هایگلاس، روکش چرمی دقیقا روی ام دی اف ایجاد شده است و بنابراین یک طرح و ایده جدید محسوب می شود. قیمت کابینت با روکش چرمی در مقایسه با کابینت ممبران و یا انزو مقرون به صرفه تر می باشد.