پرده‌های آشپزخانه مدل‌ها و شکل‌های متفاوتی دارند. انتخاب مدل و شکل مناسب بستگی به سلیقه خودتان دارد. با مشاهده زیباترین مدلهای پرده آشپزخانه در مجله الکترونیک رویال مبل انتخابی بی نظیر داشته باشید.

پرده-زیبای-آشپزخانه

بهترین پارچه ممکن برای پرده آشپزخانه، پارچه نخی است. این پارچه‌ها بادوام هستند و به راحتی نیز شسته‌ شده و دوباره آویزان می‌شوند.

پرده-آشپزخانه

برخی پارچه‌های قلاب‌دوزی شده یا پارچه‌هایی با طرح‌های چاپی به زیبایی و ارزش پارچه می‌افزایند، ولی باید توجه داشته باشید که پارچه موردنظرتان باید در برابر نور نیز مقاومت کافی داشته باشد و با تابش نورخورشید از پشت شیشه‌ها به سرعت تغییر رنگ ندهد و منجر به بور شدن پرده آشپزخانه نشود.

پرده-زیبای-آشپزخانه

برخی از پارچه‌های پرده آشپزخانه بسیار نازک هستند و آن زیبایی که شما در ذهن داشتید را به وجود نمی‌آورند. ولی اگر پشت آنها یک لایه دیگر به عنوان آستر بیاید، زیباتر به نظر می‌رسند.

پرده-لوکس-آشپزخانه

اگر می‌خواهید آشپزخانه‌تان بزرگ‌تر به نظر برسد، از رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید. البته با پارچه‌های خیلی روشن، آشپزخانه‌تان در طول روز بسیار آفتابی به نظر خواهد رسید و ممکن است این حالت با سلیقه شما چندان مطابق نباشد.

پرده-زیبای-آشپزخانه

برای آشپزخانه‌هایی که نور بیشتری را در طول روز از طریق پنجره‌ها دریافت می‌کنند، پارچه‌هایی که رنگ‌های تیره‌تردارند، مناسب‌ترند. در انتخاب پرده آشپزخانه علاوه بر میزان نور و انتخاب پرده‌ای با پارچه تیره یا روشن، بهتراست به طرح و رنگ کابینت‌ها و دیوارهای آشپزخانه نیز توجه کنید.

پرده-آشپزخانه-شیک

آشپزخانه فضایی غیررسمی است و در آن باید احساس راحتی بیشتری کنید؛ به همین دلیل پرده‌های کوتاه‌تر راحت‌ترند. هنگام خرید پرده آشپزخانه، حتماً از قبل پنجره را دقیق اندازه‌گیری کنید.

پرده-زیبای-آشپزخانه

مدل های پرده‌ آشپزخانه از تنوع بالایی برخوردارند. انتخاب مدل و شکل مناسب بستگی به سلیقه خودتان دارد و باید با توجه به میزان استفاده از پنجره برای باز و بسته کردن یا کاربرد راحت‌تر آن، مدل مورد نظر را انتخاب کنید.

شیک-ترین-پرده-آشپزخانه

پرده-شی-منزل

پرده-آشپزخانه-زیبا

پرده-پنجره-آشپزخانه

امیدواریم این مطلب شما را در انتخاب مناسب ترین پرده آشپزخانه یاری کرده باشد.

منبع: رویال مبل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *